ZIBENSAIZSARDZĪBA VISĀ LATVIJĀ

Mēs darbojamies zibensaizsardzības jomā no 2003.gada. 14. gadu laikā esam ieguvuši vērtīgu pieredzi ēku un citu objektu aizsardzībai no zibens - šīs bīstamās dabas parādības. Visa mūsu komanda ir sertificēta atbilstoši Latvijas un starptautiskām prasībām elektromontāžas un zibensaizsardzības jomā. Objektu zibensaizsardzības izbūvei piedāvājam jaunākos nozares risinājumus, pastāvīgi papildinot zināšanas starptautiskos semināros un apmācībās.  Katrai ēkai, katram objektam, var pielietot tādas zibensaizsardzības konstrukcijas, kas ne tikai efektīvi aizsargās to no zibens, bet arī nebojās ēkas izskatu, būs mazāk pamanāmas un netraucēs pārvietoties pa teritoriju. Jebkuras zibensaizsardzības iekārtas izbūvi nosaka LR būvnormatīvi un starptautiskie standarti. Šo standartu un normatīvu neievērošana, jebkura pašdarbība un nepiemērotu materiālu izmantošana,var novest pie tā, ka izbūvētā zibensaizsardzība pilnība nepasargā ēku no zibens trāpījuma, kā rezultātā cieš gan īpašums, gan cilvēki.

Mūsu galvenās darbības sfēras ir ārējās zibensaizsardzības un pārsprieguma aizsardzības (iekšējā zibensaizsardzība) izbūve:  

 Katram no šiem objektiem zibensaizsardzība tiek izbūvēta rūpīgi izvērtējot iespējamos ekonomisko zaudējumu riskus, kā arī iespējamos apdraudējumus apmeklētāju, vai darbinieku veselībai un dzīvībai.

Sazinies ar mums, lai uzzinātu par sava īpašuma zibensaizsardzību. Lai sazinātos spied šeit..


Mūsu sertifikāti darbam ar zibensaizsardzības izbūvi un projektēšanu: 

Zibensaizsardzība privātmājām

lightning

Privātmāju zibensaizsardzība prasa īpašu uzmanību pret ārējo mājas dizainu un jau izbūvēto infrastruktūru. Izbūvējot zibensaizsardzību mūsu speciālisti darbus veic tā, lai zibensnovedēji un tā elementi iekļautos privātmājas ainavā un būtu neuzkrītoši izbūvēti. Tas attiecas gan uz konstrukciju izbūvi uz ēkas jumta, gan novadītāja stiprināšanu pie sienas, kā arī zemējuma iekārtas izbūvi (zem esoša mauriņa vai bruģa). Vairāk kā 300 zibensaizsardzības sistēmu izbūve privātmājām, mūsu darbības laikā visā Latvijā garantē pakalpojuma kvalitāti un atbildību pret klientu.   

Mūsu piedāvātie pakalpojumi:

Ārējā zibensaizsardzība

Ārējā zibensaizsardzība

Pārsprieguma aizsardzība

Pārsprieguma aizsardzība

Projektēšana

Projektēšana

Tehniskie mērījumi

Tehniskie mērījumi

Zemējuma izbūve

Zemējuma izbūve

Uzzināt vairāk